osiągnięcia


NAZWA KONKURSU

DATA

IMIĘ I NAZWISKO

UCZNIA

WYNIK

KLASA

Turniej Gminny Manowo w piłce siatkowej chłopców

28.05.2013 r.

II miejsce

Turniej Gminny Manowo w piłce siatkowej dziewcząt

28.05.2013 r.

II miejsce

Turniej Gminny Manowo w piłce nożnej dziewcząt

28.05.2013 r.

I miejsce

Turniej Gminny Manowo w piłce nożnej chłopców

28.05.2013 r.

II miejsce

I Diecezjalny Konkurs Plastyczny " Mama, tata, chcę mieć siostrę, chcę mieć brata".

28.05.2013 r.

Kacper Sikora

I miejsce

III

Mateusz Lubke

Zuzanna Kujawiak

wyróżnienie

III

III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi - powiedz STOP upadkom!”

28.05.2013 r.

Oliwia Majerowska

wyróżnienie

V

III miejsce w turnieju piłki nożnej w ramach rozgrywek

LIGA BAŁTYCKA ORLIK 2013 Powiat Ziemski Koszalin

25.05.2013 r.

III miejsce

Powiatowy Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych w Koszalinie

27.04.2013 r.

Szkolny teatrzyk „Z BO-KU”

laureat

I-V

IV edycja Ligi Bałtyckiej ORLIK 2013

26.04.2013 r.

kategoria ORLICZKI

II miejsce

IX Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Polsce „Cudze chwalicie, swego nie znacie…”

IV 2013 r.

Wiktor Duda

I miejsce w kategorii test wiedzy

III

Zofia Lubczyk

II miejsce w kategorii test wiedzy

II

Aleksandra Kudelska

wyróżnienie III stopnia w kategorii test wiedzy

II

XVIII Gminny Konkurs Ekologiczny „Ekobohater ratuje Naszą Planetę…”

25.04.13 r.

Daniela Węgrzyńska

II miejsce

VI

Martyna Erlichowska

wyróżnienie

VI

Joanna Dzwonek

wyróżnienie

IV

Maja Budna

wyróżnienie

IV

XVIII Gminny Konkurs Ekologiczny „Ekomalowanka”

25.04.2013 r.

Kacper Sikora

III miejsce

III

Piotr Krzyżaniak

wyróżnienie

III

Weronika Laube

I miejsce

Grzegorz Górecki

I miejsce

I

Ogólnopolski Finał Konkursu Poezji i Prozy Francuskojęzycznej im. Jerzego Lisowskiego w Warszawie

20.04.13 r.

Joanna Dzwonek

I miejsce

IV

XIV Mistrzostwa Koszalina w Tabliczce Mnożenia

15.04.13 r.

Wiktor Duda

I miejsce w grze „Krzyżak”

III

I miejsce w grze „Olimpijczycy”

III miejsce w klasyfikacji ogólnej chłopców

klas III

Aleksandra Bilska

III miejsce w grze „Krzyżak”

III

II miejsce w grze „Olimpijczycy”

III miejsce w klasyfikacji ogólnej dziewcząt

klas III

Kacper Sikora

II miejsce w grze „Olimpijczycy”

III

Maja Graczyk

III miejsce w grze „Olimpijczycy”

III

Dominik Poślednik

I miejsce w grze „Olimpijczycy”

IV

XXXI Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Frankofońskiej im. Jerzego Lisowskiego

20.04.13 r.

Joanna Dzwonek

I miejsce

IV

„JAN PAWEŁ II - PAPIEŻ WIARY” - pod takim hasłem odbył się w tym roku Międzyszkolny Konkurs Plastyczny zorganizowany przez SP nr 17 w Koszalinie

IV 2013 r.

Marta Urbanowicz

wyróżnienie

I

Lidia Erlichowska,

II miejsce

IV

Oliwia Majerowska.

III miejsce

V

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Piramidę znam, zdrowie mam” org. Sanepid w Koszalinie

XII 2012 r.

Maciej Kozłowski

wyróżnienie

V

Dorota Krzyżaniak

wyróżnienie

V

Miejski Konkurs „Moja świąteczna kartka”

XII 2012 r.

Katarzyna Jantoszak

1. miejsce

IV

Lidia Erlichowska

2. miejsce

IV

Maja Graczyk

3. miejsce

III

Agata Turbiarz

wyróżnienie

VI

Ogólnopolski konkurs Języka Polskiego EDI PINGWIN

27.11.12 r.

Jakub Jarosik

12. miejsce

VI

Agata Turbiarz

14. miejsce

VI

Klaudia Mielnik

16. miejsce

VI

Martyna Erlichowska

19. miejsce

VI

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

„Olimpus”

15.11.12 r.

Michał Czerski

laureat -

2. miejsce

VI

Maciej Kozłowski

7. miejsce

V

Martyna Erlichowska

13. miejsce

VI

Jakub Jarosik

16. miejsce

VI

VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Tu, gdzie mieszkam…”

14.09.12 r.

Karolina Bulgrin

wyróżnienie

VI

Załączniki do pobrania

1 osiągnięcia w bieżącym roku szkolnym.doc (DOC, 94KB) 2013-06-16 12:26:17 869 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Zofia Kozłowska 16-06-2013 12:26:17
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Urszula Nawrocka 16-06-2013
Ostatnia aktualizacja: Zofia Kozłowska 16-06-2013 12:26:17